Pasaules Policijas un Ugunsdzēsēju Sporta Spēles.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieku dalība Pasaules Policijas un Ugunsdzēsēju Sporta Spēlēs.

No 2015. gada 26. jūnija līdz 2015. gada 5. jūlijam Fairfaksas pilsētā, Virdžīnijas štatā, ASV norisinājās kārtējās Pasaules Policijas
un Ugunsdzēsēju Sporta Spēles (World Police and Fire Games).
Šis pasākums tiek rīkots katrus divus gadus kopš 1985. gada un ir viens no sava veida lielākajiem dažādu sporta veidu pasākumiem pasaulē.
Fairfaksas pilsēta šogad uzņēma 12000 dalībniekus no vairāk nekā 70 valstīm, kuri sacentās vairāk nekā 60 dažādos sporta veidos.
Daugavpils pilsētas pašvaldības policija tika uzaicināta piedalīties šajā pasākumā un mūsu policisti atgriezās no ASV ar medaļām.
Daugavpili pārstāvēja četri policisti: Genādijs Kaminskis, Artūrs Davidovs, Deniss Perkuns un Viktors Ļeščovs. Visi dalībnieki uzrādīja augstus rezultātus.
Genādijs Kaminskis piedalījās biljarda sacensībās un vienā no trim veidiem – „pool-8” izcīnīja bronzas godalgu.
Tikai pāris sekunžu pietrūka lai A.Davidovs gūtu bronzas godalgu 400 metru skrējienā ar barjerām. Klasiskajā 400 metru skrējienā A.Davidovs ierindojās sestajā vietā.
D.Perkuns ieņēma augsto sesto vietu šautriņu mešanas sacensībās.
V.Ļeščovs piedalījās orientēšanās sacensībās. Klasiskās orientēšanās disciplīnā V.Ļeščovs izcīnīja zelta medaļu, aiz sevis atstājot kolēģus no Spānijas, Vācijas,
Zviedrijas, Brazīlijas un Kanādas. Savukārt orientēšanās sprinta disciplīnā V.Ļeščovs izcīnīja sudrabu.
Daugavpils pilsētas vadība tikās ar spēļu dalībniekiem un pateicās viņiem par augstajiem rezultātiem un mūsu pilsētas vārda popularizēšanu pasaules līmenī.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki