1.Septembris.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija 1.septembrī strādāja pastiprinātā režīmā, nodrošinot sabiedrisko kārtību pilsētā. Tika palielināts pašvaldības policijas patruļu skaits pilsētā, uzsvaru liekot uz profilaktisko darbu.

2021.gada 1.septembris Daugavpilī pagāja mierīgi. Rupji sabiedriskās kārtības pārkāpumi netika konstatēti. Pilsētas teritorijā kopumā tika īstenotas 9 profilaktiska rakstura pārrunas ar jauniešiem: 3 gadījumos par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā (personas bija pilngadīgas), 5 gadījumos par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem (personas arī bija pilngadīgas). Vienā gadījumā tika veiktas pārrunas ar nepilngadīgu personu par tās huligānisko rīcību sabiedriskā vietā.

11.gadus jauns zēns tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālistiem ar traumu (sasista uzacs) pēc neveiksmīgas vizināšanās uz bērnu skrejriteņa, kā arī 2 jaunieši brīdināti par neatbilstošu skrejriteņa vadīšanu.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki