Aicinām pieteikties brīvprātīgos jauniešus kontrolpirkumiem tirdzniecības vietās!

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija plāno īstenot pārbaudes tirdzniecības vietās, lai noskaidrotu vai tiek pārkāpti likumi, kuri aizliedz pārdot nepilngadīgajiem alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus.
Normatīvie akti nosaka, ka šī pārkāpuma kontrolei policija var veikt kontrolpirkumu, iesaistot nepilngadīgās personas no 15 gadu vecuma, ar vecāku rakstisku piekrišanu.
Līdz ar ko, Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aicina pieteikties jauniešus no 15 līdz 18 gadu vecumam, kuri brīvprātīgi vēlas atbalstīt policijas darbu. Ikvienam, kurš vēlas pieteikties par brīvprātīgo jāsūta pieteikums brīvā formā uz e-pastu police@daugavpils.lv ar norādi “Pieteikums kontrolpirkuma veikšanai”.
Pieteikumā jānorāda brīvprātīgā dati un tālruņa numurs, kā arī mātes vai tēva dati un tālruņa numurs.
Papildus Daugavpils pilsētas pašvaldības policija atgādina veikalu un izklaides vietu īpašniekiem, ka tirgot alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus nepilngadīgajiem ir aizliegts. Vienlaikus policija aicina arī vecākus pievērst uzmanību saviem bērniem un pārrunāt, ko drīkst un ko nedrīkst darīt.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki