ATSKAITE PAR PAŠVALDĪBAS POLICIJAS DARBU NO 09.08.2021. LĪDZ 15.08.2021.

Pēc Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Administratīvās nodaļas datiem pagājušajā nedēļā tika fiksēti 80 administratīvie pārkāpumi.

Saskaņā ar Administratīvās atbildības likumu uzsāktas 80 lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās.

No tām:

Par Daugavpils pilsētas domes saistošo noteikumu pārkāpumiem – 2;

Par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem – 3;

Par alkoholisko dzērienu lietošanu publiskā vietā / atrašanos publiskā vietā reibuma stāvoklī – 12;

Par sīko huligānismu – 19;

Par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpumiem Covid-19 infekcijas izplatības laikā – 2;

Par CSN apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem – 21;

Par pārējiem pārkāpumiem – 21;

Personas, kuras uz detoksikācijas palātu nogādāja Pašvaldības policijas darbinieki – 44;

Personu skaits, kurām izteikti mutvārdu aizrādījumi par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpumiem Covid-19 infekcijas izplatības laikā – 7;

Izteikti 90 mutvārdu aizrādījumi par citiem pārkāpumiem;

Reģistrēti 125 ienākošie dokumenti, atstrādāti 222 izsaukumi.


Kautiņa laikā vīrietis gūst galvas traumu

Aizvadītajā nedēļā, 9.augustā, plkst.23.28 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja, ka vienā no pilsētas mikrorajoniem kādā ceļu krustojumā starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts.

Par notiekošo tika informētas vairākas tuvākās pašvaldības policijas mobilās patruļgrupas. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki satika abus nemiera cēlājus – 1983. un 1979.gadā dzimušus vīriešus, viens no kuriem kautiņa laikā bija guvis acīm redzamus miesas bojājumus.

Uz notikuma vietu tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri pēc cietušā apskates un nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanas nolēma viņu hospitalizēt.

Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11.panta 1.daļas – Sīkais huligānisms.

Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestāžu, komersantu vai citu institūciju darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no četrpadsmit līdz simts naudas soda vienībām (no 70 līdz 500 eiro).

 

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki