ATSKAITE PAR PAŠVALDĪBAS POLICIJAS DARBU NO 28.03.2022. LĪDZ 03.04.2022.

Pēc Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Administratīvās nodaļas datiem pagājušajā nedēļā tika fiksēti 122 administratīvie pārkāpumi.

Saskaņā ar Administratīvās atbildības likumu uzsāktas 122 lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās.

No tām:

Par Daugavpils pilsētas domes saistošo noteikumu pārkāpumiem – 5;

Par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumiem – 5;

Par alkoholisko dzērienu lietošanu publiskā vietā / atrašanos publiskā vietā reibuma stāvoklī – 12;

Par sīko huligānismu – 13;

Par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpumiem Covid-19 infekcijas izplatības laikā – 1;

Par CSN apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem – 53;

Par pārējiem pārkāpumiem – 28;

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu iegādāšanos – 5;

Personas, kuras uz detoksikācijas palātu nogādāja Pašvaldības policijas darbinieki – 51;

Personu skaits, kurām izteikti mutvārdu aizrādījumi par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpumiem Covid-19 infekcijas izplatības laikā – 17;

Izteikti 68 mutvārdu aizrādījumi par citiem pārkāpumiem;

Reģistrēti 165 ienākošie dokumenti, atstrādāts 201 izsaukums.


2022.gada 30.marta vakarā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļā vērsās apsardzes firmas darbinieks ar lūgumu palīdzēt notvert personu, kura tiek turēta aizdomās par zādzības veikšanu no degvielas uzpildes stacijas. Tuvākā pašvaldības policijas ekipāža devās uz notikuma vietu, precizēja informāciju pie apsardzes darbinieka un, iesaistoties meklēšanā, operatīvi atrada un aizturēja aizdomās turamo personu – 1991.gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis tika nodots Valsts policijas kolēģiem turpmāko procesuālo darbību īstenošanai.


2022.gada 03.aprīļa agrā rītā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku uzmanību piesaistīja vīrietis pilsētas centrā, kura uzvedība liecināja par atrašanos reibuma stāvoklī un kurš iesēdās transportlīdzeklī un uzsāka braukšanu. Par notiekošo nekavējoties tika informēta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža, kura panāca un apturēja transportlīdzekli. Uz vietas tika noskaidrots, ka transportlīdzekļa vadītājs – 1998.gadā dzimis vīrietis – pie stūres ir sēdies reibumā bez derīgas autovadītāja apliecības, kā arī atrodas meklēšanā. Uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji, kuri uz vietas turpināja īstenot nepieciešamās procesuālās darbības.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki