Četrkājains pilsētas viesis.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija jau iepriekš bija ziņojusi, ka pilsētas videonovērošanas kameras fiksēja četrkājainu pārkāpēju – lapsu, kura pilsētas Esplanādes parkā medīja putnus.
Pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku redzeslokā atkal nonācis kāds četrkājainais pilsētas viesis – lapsa, kura šoreiz gan neko nepārkāpa, bet brīvi pastaigājoties apmeklēja populāros Daugavpils pilsētas tūrisma objektus – Cietoksni un Esplanādes parku.
Vienlaikus Daugavpils pašvaldības policija drošības nolūkos atgādina iedzīvotājiem, ka nedrīkst tuvoties, aiztikt, nest mājās savvaļas dzīvniekus – lapsas, jenotsuņus, grauzējus u.c., kā arī bērni jāattur no rotaļāšanās ar klaiņojošiem dzīvniekiem, jo, nonākot ar tiem kontaktā, ir iespēja saslimt ar trakumsērgu vai citām dzīvnieku pārnēsātām slimībām.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki