Dalība XVIII Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas komanda piedalījās XVIII Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs. Izcīnīja 12 medaļas, no tām 7 zelta medaļas, 3 sudraba medaļas, 2 bronzas medaļas!

Godalgotās vietas tika izcīnītas: grieķu romiešu cīņā (V.Vaišņerovičs), orientēšanās disciplīnā – sprinta, vidējā un garajā distancē (V.Leščovs, D.Rimvide-Mickeviča), zelta medaļas, tika izcīnītas arī stieņa spiešanā guļus svara kategorijā līdz 57kg (D.Rimvide-Mickeviča). Vieglatlētikas disciplīnās A.Davidovs izcīnīja divas sudraba (kategorijā 400m ar barjerām, augstlēkšanā) un vienu bronzas medaļu. Trīssoļlekšana, pārspējot savu personisko rekordu – 10,78m. 3000m skriešanā ar šķēršļiem (steeplechase) V.Ļeščovs izcīnīja bronzu, D.Rimvide-Mickeviča zeltu. Svarcelšanā (push pull) sudraba medaļu izcīnīja D.Rimvide-Mickeviča, kopā paceļot 140kg (100kg vilkme, 40kg spiešanā).

 Līdz godalgotām vietām mazliet trūka, taču kopumā bija parādīti ļoti augsti rezultāti. G.Kaminskis biljardā palika 5.vietā. D.Perkuns disciplīnās – lodes grūšanā (vieglatlētikā) ierindojās 8.vietā, Šautriņu mešana 501 un Šautriņu mešana kriketā – no 96 dalībniekiem 17.vietā.

Šogad Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs piedalījās 10 tūkstošu sportistu no vairāk nekā 70 valstīm, 56 dažādos sporta veidos. Šīs spēles ir īpaši prestižas tieši konkrēto profesiju pārstāvjiem (policisti un ugunsdzēsēji).

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki