Daugavpilī gulbis gūst traumu, ietriecoties augstsprieguma līnijas vados

Ceturtdien, 7.oktobrī, plkst. 17.18 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka netālu no Smilškalna un Višķu ielas krustojuma gulbis ietriecies augstsprieguma līnijas vados, guvis traumu, uzkritis uz kādas garāžas jumta un pēc tam novēlies uz zemes.

Ieradušies notikuma vietā pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka traumētais putns pats nevar nedz palidot, nedz pastaigāt, un nogādāja to Daugavpils dzīvnieku patversmē.

Tāpat pirms kāda laika nobažījušies vietējie iedzīvotāji vērsās Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā un pauda satraukumu par gulbju skaita samazināšanos Porohovkas dīķī.

Cenšoties noskaidrot gulbju pazušanas iemeslus, pašvaldības policijas videonovērošanas nodaļas darbinieki pamanīja Porohovkas dīķa apkaimē staigājam lapsu. Tādēļ netiek izslēgta iespēja, ka gulbju skaita samazināšanās dīķī ir saistīta ar dabiskiem procesiem.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki