Daugavpilī noticis smags ceļu satiksmes negadījums

Šodien, 8.aprīlī, ap plkst.11.30 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas kameras fiksēja smago ceļu satiksmes negadījumu Daugavas ielā pretī Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkai.
Kāda “Audi” markas vieglā automašīna, traucoties lielā ātrumā, aizķēra pretī braucošu transportlīdzekli, kā rezultātā sagriezās un uztriecās priekšā braucošajam “VW Golf”. Trieciena rezultātā tika bojāti abi transportlīdzekļi un cieta tajos braucošie cilvēki.

Automašīnu trieciena rezultātā radušās atlūzas nodarīja bojājumus vēl diviem transportlīdzekļiem. Savukārt, lai atbrīvotu cietušos no avarējušajiem transportlīdzekļiem, uz notikuma vietu bija jāizsauc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Ceļu satiksmes negadījuma apstākļus un iemeslus turpina skaidrot Valts policija.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija vēlreiz atgādina satiksmes dalībniekiem par nepieciešamību stingri ievērot ceļu satiksmes noteikumus, it īpaši tas attiecas uz atļauto braukšanas ātrumu, lai izvairītos no ceļu satiksmes negadījumiem.

 

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki