Daugavpilī pēc vajāšanas aiztur dzērājšoferi.

Pirmdien, 11.maijā, pēc pakaļdzīšanās Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši automašīnas “Audi” šoferi, par kuru ir aizdomas, ka viņš transportlīdzekli vadīja būdams alkohola reibumā.

Plkst. 11.47 pašvaldības policijas ekipāža saņēma informāciju no dežūrdaļas, ka vienā no pilsētas ielām “Audi” markas automašīnā jaunieši lieto alkoholu, bet viens no jauniešiem spēkrata tuvumā nokārto dabiskās vajadzības.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki aprakstīto automašīnu nesastapa. Turpinot patrulēšanu apkārtējā teritorijā, ap plkst. 12.12 vienā no pilsētas ielām policijas darbinieki pamanīja meklējamo automašīnu, kura virzījās pilsētas centra virzienā.

Ieslēgusi operatīvā transportlīdzekļa skaņas signālu un bākugunis, policijas ekipāža sāka iespējamo pārkāpēju vajāšanu. Taču izsekojamās vieglās automašīnas vadītājs neapstājās un turpināja kustību. Bēgļi neapstājās arī pēc vairākkārtējiem policijas darbinieku aicinājumiem skaļrunī apturēt transportlīdzekli, bet acīmredzami palielināja braukšanas ātrumu. Pašvaldības policijas darbinieki turpināja sekošanu.

Pēc kāda laika vieglās automašīnas vadītājs apturēja transportlīdzekli un kopā ar pasažieri mēģināja bēgt. Policijas darbinieki panāca bēgļus un aizturēja tos pie daudzdzīvokļu nama kāpņu telpas.

Aizturēšanas brīdī no abām personām bija jūtama spēcīga alkohola smaka. Pēc pārmeklēšanas abi aizturētie vīrieši tika ievietoti dienesta automašīnas aizturēšanas nodalījumā un par notikušo tika ziņots dežūrdaļai.

Pēc tam, kad notikuma vietā ieradās Valsts policijas ekipāža, 1988.gadā dzimušais automašīnas vadītājs un 1995.gadā dzimušais pasažieris tika nodoti Valsts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki