Daugavpils domes deputātes vizīte pašvaldības policijā

2012.gada 08.novembrī Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā viesojās Daugavpils domes deputāte Ināra Ostrovska. Deputāte vizītes laikā interesējās ne tikai par policistu darbības ikdienas gaitām, bet arī par aktuālām policista darba problēmām.

I.Otrovskas kundzei, tika demonstrēta prezentācija par Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas struktūru, galvenajiem darbības virzieniem, uzdevumiem, rezultātiem un sasniegumiem, kā arī tika izvadīta apskates ekskursija rekonstruētajās policijas telpās un demonstrēts operatīvo transportlīdzekļu stāvoklis. Deputātei bija svarīgi uzzināt, kādos darba apstākļos strādā un cik sociāli aizsargāti ir pašvaldības policijas darbinieki.

Pēc oficiālās daļās, tika organizēta tikšanās ar Pašvaldības policijas arodbiedrības valdi un aktīvākiem arodbiedrības dalībniekiem, sarunas laikā tika apspriesti šī brīža būtiskākie jautājumi – darba, sociālā riska un atpūtas. Deputāte ar sapratni attiecās pret policijas un arodbiedrības problēmām, atzīmējot, ka atbalstīs policijas darbību ne tikai profesionālo jautājumu risināšanā, bet arī sociālo.

Domes deputāte kopā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas un Pašvaldības policijas Arodbiedrības vadību izvirzīja darbības virzienus un sastādīja plānus uz nākotni.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki