Daugavpils pašvaldības policija notver sabiedriskās kārtības pārkāpējus.

Daugavpils pašvaldības policija notver sabiedriskās kārtības pārkāpējus.

2017.gada 24.janvāra vakarā pie Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas kājnieku patruļas vērsās garāmgājējs, kurš informēja policistus, ka Rīgas un Ģimnāzijas ielu krustojumā bija noticis sabiedriskās kārtības pārkāpums, kā arī norādīja uz cietušajām personām. Policijas darbinieki pienāca pie norādītajām personām – jauniešiem, kuri pastāstīja, ka pirms mirkļa, vairākas personas agresīvi uzvedās, uzbruka jauniešiem.
Policisti sazinājās ar videonovērošanas posteņa darbiniekiem, kuri, izmantojot pilsētas videonovērošanas sistēmu, operatīvi noskaidroja incidentā iesaistītās personas, kā arī šo personu tā brīža atrašanās vietu.
Tika iesaistīta mobilā patruļgrupa, ātri tika notverti likumpārkāpēji un uz vainīgajām personām tika sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta par sīko huligānismu.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki