Dienas laikā tika notverti neredzīgas personas aplaupītāji.

2017.gada 10.augusta rītā Pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju no kājnieku patruļas par to, ka autoostā neredzīgai personai tika nozagts mobilais telefons.
Videonovērošanas posteņa darbinieki, pārbaudot video ierakstus, konstatēja iespējamās vainīgās personas – vīrieti un sievieti. Tika noskaidrota informācija par šo personu pārvietošanās maršrutu pēc notikuma, kā arī informētas Pašvaldības policijas patruļas par šo personu pazīmēm, ārējo izskatu.
Pēc neilga brīža viena no šīm personām – sieviete, nonāca videonovērošanas posteņa darbinieku redzeslokā. Informācija tika nodota tuvākajai patruļai, kura aizturēja sievieti un nodeva Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību īstenošanai.
Tās pašas dienas pēcpusdienā tika pamanīta, aizturēta un nodota Valsts policijas darbiniekiem arī otra notikumā iesaistītā persona. Vīrietis jau bija paspējis nomainīt apģērbu, bet tas netraucēja pašvaldības policijas videonovērošanas nodaļas darbiniekiem viņu identificēt.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki