Esiet vērīgi!

2019.gada 01.oktobrī Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par nepilngadīgajām personām, kuras pārkāpa Ceļu satiksmes noteikumus, tādējādi apdraudot savu dzīvību, izraisot iespējamo ceļu satiksmes negadījumu.

Pašvaldības policijas darbinieki, izvērtējot saņemto informāciju, noskaidroja visus notikušā starpgadījuma dalībniekus.

Noskaidrot lietas apstākļus palīdzēja Daugavpils skolu sociālie pedagogi, kuri arī atgādināja audzēkņiem par Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu un iespējamām sekām, gadījumā ja tie tiek pārkāpti.

Pašvaldības policija arī turpmāk uzmanīgi sekos, lai tiktu ievēroti Ceļu satiksmes noteikumi pilsētā, kā arī mudina vecākus pievērst īpašu uzmanību saviem bērniem izskaidrojot, kas var notikt, ja tiek pārkāpti šie noteikumi.

Izsakām pateicību pilsētas iedzīvotājiem, kuri nav vienaldzīgi šādās situācijās. Atgādinām, gadījumā, kad pilsētas iedzīvotāji konstatē likumpārkāpumu – var vērsties Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļā (diennakts tālrunis 65421500) vai arī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļā (diennakts tālrunis 65403302 vai 110).

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki