Interese par svešām automašīnām beidzas ar policijas iesaistīšanos.

2019.gada 29.maija agrā rītā, ap pulksten 04:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieku redzeslokā nonāca jauniešu kompānija, kura staigāja gar stāvēšanai novietotajām automašīnām un raustīja automašīnu durvis. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu devās pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa. Redzot policijas transportlīdzekli jaunieši mēģināja slēpties un arī bēgt. Pēc neilgas pakaļdzīšanās jaunieši tika notverti.  Personas bija acīmredzamā reibuma stāvoklī un pašvaldības policijas darbinieki nogādāja tās Daugavpils Reģionālās slimnīcas narkoloģijas nodaļas detoksikācijas palātā. Skaidrojot apstākļus izrādījās, ka viena persona arī atradās meklēšanā. Informācija par notikušo, kā arī aizturētās personas tika nodotas Valsts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aicina rūpīgāk izturēties pret sava īpašuma drošību – slēgt ciet durvis automašīnām, kā arī logus neatstāt atvērtus. Automašīnas salonā atstātās mantas ir kārdinājums zagļiem. Lai izvairītos no zādzībām, aicinām neatstāt automašīnas salonā vērtīgas lietas.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki