Jaunieši sagaida jauno mācību gadu kopā ar alkoholu.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija informē, ka 2017.gada 1.septembrī, līdz plkst. 22:00 pašvaldības policijas darbinieki jau konstatējuši 4 nepilngadīgu personu izdarītus pārkāpumus, tostarp, 2 pārkāpumus par alkoholisko dzērienu lietošanu, 1 smēķēšanas ierobežojumu pārkāpumu un 1 gadījumu, kad nepilngadīgā persona ir iesaistījusies kautiņā.
Fiksēts arī viens īpaši satraucošs gadījums, proti, pilsētas centrā aizturēta kāda 14 gadus veca meitene stiprā reibuma stāvoklī. Nekavējoties uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un meitene nodota mediķu uzraudzībā.
Saņemtas ziņas arī par gadījumiem, kad pilngadīgas personas nodevušas nepilngadīgajiem alkoholiskos dzērienus vai iesaistījušas to lietošanā. Pārbaudot šīs ziņas, pašvaldības policijas darbiniekiem izdevies arī aizturēt vienu personu par nepilngadīgā iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā, par ko personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 172. panta pirmās daļas pārkāpumu.
Turklāt konstatēti vairāki pilngadīgo personu izdarītie pārkāpumi, tostarp, 2 gadījumi, kad personas iegādājušās nelegāli izgatavotus spirtu saturošus šķidrumus.
Kā jau tika ziņots iepriekš, sakarā ar jaunā mācību gada sākumu Daugavpils pilsētas pašvaldības policija jau augusta pēdējās dienās ir sākusi pievērst pastiprinātu uzmanību bērnu un jauniešu pulcēšanās vietām, mācību iestāžu apkārtnei, ar mērķi novērst alkoholisko dzērienu, smēķēšanu, apreibinošo vielu lietošanu, kā arī citu pārkāpumu veikšanu. Turklāt, šajā gadā pirmo reizi Daugavpils pilsētas pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi īsteno kopīgu pasākuma plānu sabiedriskās kārtības nodrošināšanai Daugavpils mācību iestāžu tuvumā 1.septembrī. Kopīgi tiek pievērsta pastiprināta uzmanība mācību iestāžu apkārtnei, to tuvumā esošajām gājēju pārejām, kā arī citiem, ar bērnu drošību saistītiem jautājumiem.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki