Jaunietis izmēģina savas augstkāpēja spējas.

2017.gada 15.oktobra vakarā, pēc pulksten 23:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja jauniešu kompāniju, kur viens no jauniešiem sāka rāpties pa daudzdzīvokļu dzīvojamā nama notekcauruli. Informācija tika nodota pašvaldības policijas tuvākajai ekipāžai, kura nekavējoties devās uz notikuma vietu. Pa to laiku jaunietis, pamatīgi riskējot ar savu veselību, jau bija uzrāpies līdz nama trešā stāva balkonam.

Augstkāpējs, 1999.gadā dzimis jaunietis, policijas darbiniekiem paskaidroja, ka viņi gribēja aiziet ciemos pie drauga, bet netika kāpņu telpā, jo nezināja ārdurvju kodu. Uz telefona zvaniem viņu draugs neatbildēja, tāpēc jaunietis nolēma uzrāpties līdz balkonam, lai pieklauvētu pie loga. Ar jaunieti tika īstenotas profilaktiska rakstura pārrunas par viņa rīcību un iespējamām sekām.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki