Jaunsargi iepazinās ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju

Sadarbības ietvaros, 2.decembrī, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā viesojās divas jaunsargu grupas no Jaunsardzes centra 2.novada pārvaldes.

Jauniešiem bija iespēja iepazīties ar pašvaldības policijas darbu Daugavpils valstspilsētā, uzzināt par policijas dažādo nodaļu darba specifiku. Jaunsargiem arī bija iespēja iepazīt pašvaldības policista ikdienas speciālo ekipējumu, operatīvos transportlīdzekļus, kā arī glābēju tehniku. Pasākumā piedalījās arī Pašvaldības policijas Nodaļas profilaktiskajā darbā ar jaunatni darbinieki, kuri stāstīja par savu darbu policijā. Jaunieši arī aktīvi iesaistījās diskusijās, uzdodot sev interesējošus jautājumus, uz kuriem arī saņēma lietderīgas un interesantas atbildes.

Īpaša interese bija par Pašvaldības policijas rīcībā esošajiem transporta līdzekļiem – jaunieši ar interesi uzklausīja informāciju par tiem, kā arī izmantoja iespēju nofotografēties ar tehniku. Pasākuma nobeigumā jaunsargi apmeklēja Pašvaldības policijas Videonovērošanas posteni un varēja iepazīties kā noris ikdienas darbs postenī, kā arī redzēt kā izskatās pilsēta videonovērošanas kamerās.

Jaunsardzes centra darbības mērķis ir veicināt jaunatnes iesaisti visaptverošā valsts aizsardzībā, veicināt tās pilsonisko apziņu un patriotismu, izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā, attīstīt tās fizisko sagatavotību un visaptverošai valsts aizsardzībai nepieciešamās iemaņas, kā arī īstenot sadarbību ar biedrībām, nodibinājumiem un jaunatnes organizācijām valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes kustības organizēšanas jomā.

 

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki