Jaunsargi iepazīsies ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbu

Sadarbības ietvaros nedēļas nogalē, 2.decembrī, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā viesosies jaunsargi no Jaunsardzes centra 2.novada pārvaldes.

Vizītes gaitā jaunieši iepazīsies ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas struktūru un darba specifiku. Viņiem tiks pastāstīts par dažādu pašvaldības policijas nodaļu darbu un būs iespēja iepazīties ar policijas ekipējuma elementiem, operatīvajiem transportlīdzekļiem, kā arī ar glābēju tehniku.

Tāpat jaunieši varēs klātienē redzēt, kā Daugavpils pilsētas pašvaldības policija īsteno pilsētā videonovērošanu. Vizītes gaitā jaunsargiem paredzēta tikšanās arī ar Pašvaldības policijas Nodaļas profilaktiskajā darbā ar jaunatni darbiniekiem, kuri informēs viņus par nodaļas darba specifiku.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas sadarbība ar Jaunsardzes centru sākās pērn. Laika gaitā jaunsargu skaits pieaug, viņi izrāda interesi par Pašvaldības policijas darbību, labprāt iesaistās diskusijās un uzdod jautājumus.

Jaunsardzes centra darbības mērķis ir veicināt jaunatnes iesaisti visaptverošā valsts aizsardzībā, veicināt tās pilsonisko apziņu un patriotismu, izglītot jaunatni valsts aizsardzības jomā, attīstīt tās fizisko sagatavotību un visaptverošai valsts aizsardzībai nepieciešamās iemaņas, kā arī īstenot sadarbību ar biedrībām, nodibinājumiem un jaunatnes organizācijām valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes kustības organizēšanas jomā.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki