Līgo svētki Daugavpilī.

Laika posmā no 23.06.2019. līdz 24.06.2019. Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma un atstrādāja 29 telefoniskos izsaukumus, uz detoksikācijas palātu tika nogādātas 15 personas, kopumā sastādīti 4 administratīvā pārkāpuma protokoli – par sīko huligānismu un par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās un atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī.

Līgo pasākuma Daugavpils pilsētas Stropu estrādē laikā tika izšķirti 5 kautiņi, 1 persona nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem, 1 persona nodota Valsts policijas darbiniekiem, uz detoksikācijas palātu nogādātas 7 personas.

Pasākuma norises laikā arī tika īstenotas 44 profilaktiska rakstura pārrunas ar svinētājiem par sabiedriskās kārtības un spēkā esošo normatīvo aktu prasību ievērošanu.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki