Mācību braucienu ierobežošanas noteikumu kontrole.

2018.gada 30.janvārī, kā arī 31.janvārī Daugavpils pilsētas pašvaldības policija kopā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas darbiniekiem īstenoja kopīgu reidu sakarā ar 2008.gada 12.jūnija Daugavpils pilsētas domes saistošo noteikumu Nr.28 „Par mācību braucienu ierobežojumiem” ievērošanu.

Šie noteikumi nosaka ielas pilsētā, pa kurām aizliegti mācību braucieni darbdienās laikā no pulksten 07:30 līdz pulksten 09:00 un no pulksten 16:30 līdz pulksten 18:00.

Šo reidu rezultātā tika sastādīti 4 administratīvā pārkāpuma protokoli uz autoskolu instruktoriem, kuri neievēroja šo noteikumu prasības. Lietu materiāli tiks nosūtīti Daugavpils pilsētas domes Administratīvajai komisijai izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai. Par noteikumu par mācību braucienu ierobežojumiem pārkāpšanu var tikt uzlikts naudas sods līdz 142 euro.

Turpmāk tāda rakstura pasākumi plānoti regulāri.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki