Mājsēdes laikā iereibis vīrietis apskādē automašīnas.

Aizvadītās nedēļas nogalē, 6.novembrī, īsi pirms pusnakts, plkst. 23.53, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja, ka vienā no pilsētas mikrorajoniem kāds vīrietis ar dūri mēģina izsist logu sākumā vienai, bet pēc tam – citai automašīnai. Kad tas viņam neizdevās, vīrietis vienai no automašīnām atlieca atpakaļskata spoguli.

Par notiekošo tika informēta tuvākās Pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa. Sekojot videonovērošanas posteņa darbinieku norādījumiem, policijas darbinieki drīz vien netālu no notikuma vietas aizturēja minēto vīrieti. Apstiprinājās arī policistu aizdomas, ka likumpārkāpējs ir alkohola reibumā.

Taujāts par notikušo, iereibušais vīrietis nemācēja pamatot savas rīcības motīvus, vien paskaidroja, ka ir iedzēris un savu vainu nodarītajā atzina. Nebija vīrietim arī attaisnojoša iemesla atrasties ārpus dzīves vietas mājsēdes laikā.

Saistībā ar notikuši tika uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par sīko huligānismu un par mājsēdes neievērošanu.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki