Nepilnas stundas laikā tiek atrasti bērni, kuri laicīgi neieradās mājās pēc skolas.

2018.gada 08.februārī, pēc pulksten 17:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju, ka divi bērni, dzimuši 2008 un 2009 gadā, nav atgriezušies mājās pēc skolas, kaut gan jau dienā bērni tika pavadīti un iesēdināti autobusā, kurš devās viņu māju virzienā.

Informācija nekavējoties tika nodota visām pašvaldības policijas patruļgrupām, kā arī informēta Valsts policija.

Pašvaldības policisti uzreiz uzsāka bērnu meklēšanu. Policijas darbinieki devās arī pie bērnu vecākiem, lai noskaidrotu papildus informāciju. Sazinājās ar izglītības iestādes pedagogiem, noskaidroja precīzi cikos un kur bērni tika iesēdināti autobusā. Policijas darbinieki, noskaidrojot konkrēto autobusu ar kuru bērni bija devušies, sazinājās arī ar šī autobusa vadītāju un konduktoru, kuri atminējās šos bērnus un varēja sniegt precīzu informāciju par pieturu, kurā tie izkāpa. Apsekojot tā mikrorajona teritoriju, kurā dzīvo bērni, pašvaldības policisti pamanīja, ka pieturā no autobusa izkāpj aprakstam atbilstošās personas. Nepilngadīgie tika nogādāti mājās un nodoti vecākiem.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija vēlas izteikt pateicību visām personām, dienestiem, iestādēm, kuras iesaistījās un aktīvi sniedza atbalstu šīs situācijas atrisināšanai! Nepilnas stundas laikā bērni tika atrasti un nodoti vecākiem!

Aicinām iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un redzot situācijas, kad kādam varētu būt nepieciešama palīdzība, it īpaši ja runa iet par bērniem, nekavējoties jebkurā diennakts laikā informēt Daugavpils pašvaldības policiju pa tālruni 65421500 vai Valsts policiju pa tālruni 110.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki