Nepilngadīgajam alkohola lietošana beidzas ar nonākšanu mediķu aprūpē.

2018.gada 07.februārī, īsi pēc pulksten 23:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju, ka Jaunbūves mikrorajonā uz ielas atrodas bērns, kurš iespējams ir alkohola reibuma stāvoklī. Tuvākā pašvaldības policijas patruļgrupa nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur policistiem pretī, stipri grīļodamies, gāja zēns. Kā arī notikuma vietā tika sastapta policiju izsaukusī persona, kura paskaidroja, ka pamanījusi šo zēnu vienu pašu nakts laikā uz ielas un paziņojusi par to policijai. Nepilngadīgais bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī.

Uz notikuma vietu tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot zēnu, nolēma to nogādāt medicīnas iestādē. Saistībā ar konstatēto pašvaldības policijā ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par nepilngadīgas personas atrašanos reibuma stāvoklī.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija pateicas personai, kura paziņoja par bērnu policijai un aicina apkārtējos nebūt vienaldzīgiem un ziņot attiecīgajiem dienestiem, ja konstatē ka bērnam ir nepieciešama palīdzība.

Pašvaldības policijas dežūrdaļas diennakts  tālrunis 65421500. Valsts policijas tālrunis 110.

 

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki