Nepilngadīgiem jauniešiem alkohola lietošana beidzas ar nonākšanu mediķu rokās un administratīvo pārkāpumu lietvedībām.

2017.gada 25.augusta naktī Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju, ka vienā no pilsētas mikrorajoniem atrodas persona, kura nespēj patstāvīgi pārvietoties. Operatīvi ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka tur atrodas divas nepilngadīgas personas – puisis un meitene, un ka abas personas ir acīmredzamā reibuma stāvoklī. Turklāt 2001.gadā dzimusī meitene atradās tādā reibuma stāvoklī, ka radās pamatotas bažas par viņas veselības stāvokli, līdz ar ko uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot jauniešus, pieņēma lēmumu meiteni nogādāt slimnīcā.
Otra nepilngadīgā persona – 2001.gadā dzimis puisis tika nogādāts mājās un nodots likumiskajiem pārstāvjiem.
Saistībā ar pašvaldības policijas darbinieku konstatēto un apkopoto informāciju pašvaldības policijā ir uzsāktas divas administratīvā pārkāpuma lietvedības par nepilngadīgu personu atrašanos reibuma stāvoklī.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki