Nogādā pie mātes apmaldījušos četrus gadus vecu bērnu.

2020.gada 18.aprīļa vakarā Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka vienā no pilsētas mikrorajoniem viens pats atrodoties kāds aptuveni četrus gadus vecs bērns, kurš neorientējas apkārtnē.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur arī izdevās noskaidrot bērna personas datus. Bērns stāstīja policistiem, ka viņš iet pie mātes. Pārbaudot bērnu pēc datu bāzes, tika noskaidrots, kur māte ir deklarējusi savu un sava bērna dzīves vietu. Bērns tika nodots mātei, paņemot no viņas paskaidrojumu par izveidojušos situāciju. Informācija par notikušo un lietas materiāli  nodoti Pašvaldības policijas Nodaļas profilaktiskajā darbā ar jaunatni inspektoriem, kuri, savas kompetences ietvaros, turpinās skatīt lietu. Par notikušo arī informēta Bāriņtiesa.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija izsaka pateicību vērīgajiem iedzīvotājiem, kuri, ieraugot mazu, bez uzraudzības palikušu bērnu, nepalika vienaldzīgi un informēja par to policiju.

Vienlaikus Daugavpils pilsētas pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus, redzot situācijas, kad kādam varētu būt nepieciešama palīdzība, nebūt vienaldzīgiem un nekavējoties jebkurā diennakts laikā informēt Daugavpils pašvaldības policiju pa tālruni 65421500 vai Valsts policiju pa tālruni 110.

* Foto: pixabay.com

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki