Notikumi Jaungada svētku brīvdienās

Laika posmā no 31.12.2019 līdz 01.01.2020 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļā ir reģistrēti 65 izsaukumi.

Sastādīti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli, no tiem,

4 – pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta (Sīkais huligānisms);

6 – pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 171.panta (Alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošana sabiedriskās vietās un atrašanās sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī);

1 – pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 42.1panta pirmās daļas (Par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpšanu);

1 – pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.23panta otrās daļas (Par gājējiem noteikto pienākumu pārkāpšanu);

Par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem tika sastādīti 3 administratīvā pārkāpuma protokoli – lēmumi.

Policijas iesaistīšanās bija nepieciešama 7 konfliktsituāciju gadījumos un 1 ģimenes strīda situācijā.

Uz Daugavpils Reģionālās slimnīcas detoksikācijas palātu pašvaldības policija nogādāja 13 personas.

01.01.2020. plkst. 02:10 masu pasākuma Vienības laukumā norises laikā pašvaldības policijas patruļas uzmanību pievērsa personu kompānija, kura savā starpā acīmredzami konfliktēja. Kad policijas darbinieki pienāca pie kompānijas lai noskaidrotu situāciju, pēkšņi sākās kautiņš starp divām personām. Konflikta izšķiršanas procesā tika konstatēts, ka vienai no personām ir ierocis, kurš kā vēlāk noskaidrojās ir gāzes ierocis. Persona nekavējoties aizturēta un nodota Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību īstenošanai.

Masu pasākuma norises gaitā arī tika veiktas vairākas profilaktiska rakstura pārrunas ar personām par pirotehnisko izstrādājumu lietošanu publisko pasākumu laikā.

 

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki