Notverti Ziemassvētku rotājumu bojātāji.

2017.gada 09.decembrī, īsi pirms pulksten 22:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka jaunieši pie Ledus halles demolē egli, bojā dekorācijas. Tuvākā pašvaldības policijas patruļa nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur policistus sagaidīja izsaucēji, kuri aprakstīja jauniešus un norādīja virzienu kurā tie devušies prom. Pārbaudot apkārtējo teritoriju, iesaistot arī Videonovērošanas posteņa darbiniekus, policisti pamanīja pārkāpējus. Jaunieši – 2001.gadā dzimuši pusaudži tika aizturēti un atzina savu vainu. Sakarā ar notikušo pašvaldības policijā ir uzsāktas administratīvās lietvedības.

Pašvaldības policija vērš iedzīvotāju uzmanību, ka pilsētā, sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanai, tiek veikta videonovērošana. Pilsētas dekorācijas ir domātas skaistumam, nevis demolēšanai. Būsim kulturāli un nebojāsim svētku noskaņojumu ne sev, ne arī citiem!


Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki