Par iekļūšanu svešā garāžā pašvaldības policijas darbinieki aiztur divus vīriešus

Aizvadītajā nedēļā, 9.decembrī, plkst.22.37 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja, ka kādā no neapsaimniekotām garāžām Balvu ielā, kur izveidojusies stihiska atkritumu izgāztuve, ienāk divi vīrieši.

Par notiekošo tika informēta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa, kura nekavējoties ieradās notikuma vietā. Lai neizbiedētu nelūgtos viesus, viens no policistiem, noģērbis atstarojošo vesti, kājām devās norādītās garāžas virzienā un, pamanījis tur vienu vīrietī slēpjamies aiz sienas, ziņoja par to pāriniekam, kurš ar dienesta transportlīdzekli steigšus ieradās notikuma vietā.

Otrs vīrietis tai laikā pa caurumu garāžas sienā bija paspējis iekļūt blakus garāžā. Lai arī aizturētie 1982. un 1988.gadā dzimušie vīrieši mēģināja taisnoties, ka nebija šurp atnākuši zādzības nolūkā, abi viņi tika nodoti uz notikuma vietu izsauktajiem Valsts policijas pārstāvjiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pārbaudot aizturēto personības, izrādījās, ka vienu no vīriešiem Valsts policijas iepriekš bija izsludinājusi meklēšanā.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki