Par iespējamiem pārkāpumiem pilsētas svētku laikā pašvaldības policijā ierosinātas administratīvās lietvedības.

Pilsētas svētki policijai ir ļoti intensīva darba laiks. Notiek daudz dažādu pasākumu, pilsētā ierodas ļoti daudz viesu, un protams arī policijas izsaukumu skaits šajās dienās stipri pieaug.

2019.gada 09.jūnija rītā Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma vairākus izsaukumus uz vienu un to pašu adresi par sabiedriskās kārtības un vispārpieņemto uzvedības normu pārkāpumiem pilsētas centrā. Reaģējot uz izsaukumiem, uz notikuma vietu devās pašvaldības policijas mobilās patruļgrupas un risināja situāciju uz vietas. Ņemot vērā policijas mobilo patruļgrupu noslogotību šajās dienās, tika pieņemts lēmums šajā situācijā uzsākt administratīvās lietvedības, lai varētu vispusīgi un objektīvi izskatīt notikušo. Lietvedību ietvaros tika arī caurskatīti gan pilsētas videonovērošanas tīkla ieraksti, gan arī pieprasīti un saņemti citi video ieraksti.

Pašvaldības policija nodrošinās vispusīgu un objektīvu lietu izskatīšanu un vainīgās personas tiks sauktas pie administratīvās atbildības saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Tuvojoties Līgo naktij un Jāņu dienai, Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus, svinot svētkus, ievērot sabiedrisko kārtību un atcerēties par vispārpieņemtajām uzvedības normām, kā arī nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā un neļaut to darīt draugiem!

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki