Par informācijas zīmes nolaušanu aizturēts vīrietis.

8.jūlijā plkst.02.37 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku redzeslokā nonāca kāds vīrietis, kurš Bruģa ielas promenādes sākumā, netālu no krustojuma ar 18.Novembra ielu, nolauza tur izvietoto informācijas zīmi.

Paņēmis nolauzto informācijas zīmi, turot to rokās virs galvas, iespējams lai videonovērošanas kamerās nebūtu redzama viņa seja, pārkāpējs devās uz priekšu pa Bruģa ielas promenādi un pēc kāda brīža pārmeta līdzi paņemto informatīvo zīmi pāri tuvumā esošajam žogam.

Par notiekošo tika informēta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa, kura trijās minūtēs ieradās notikuma vietā un aizturēja pārkāpēju, kādu 1988.gadā dzimušu vīrieti.

Skaidrojot savas rīcības motīvus, vīrietis mēģināja iegalvot policijai, ka informatīvo zīmi bija nolauzis, jo viņam nav patikusi tās izvietojuma vieta.

Par notikušo tika sastādīts administratīvā pārkāpuma lēmums pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11.panta 1.daļas – Sīkais huligānisms.

Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestāžu, komersantu vai citu institūciju darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no četrpadsmit līdz simts naudas soda vienībām (no 70 līdz 500 eiro). 

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki