Par pludmales inventāra izsvaidīšanu tiek uzsākta administratīvā lietvedība.

2019.gada 27.augusta vakarā, pēc pulksten 22:30, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja, ka Daugavpils Stropu ezera centrālajā pludmalē persona pārvietoja, svaidīja tur atrodošos pludmales inventāru. Par notiekošo tika informēta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa.

Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka vainīgā persona ir 2002.gadā dzimis jaunietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Uz vietas pārbaudot izsvaidīto pludmales inventāru, nekādi bojājumi tam netika konstatēti un jaunietis visu uz vietas sakārtoja.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policijā ir uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta par sīko huligānismu.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.pantu  par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms) uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz piecsimt euro.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki