Par vismaz 15 automašīnu apskādēšanu aiztur iereibušu jaunieti

Aizvadītās nedēļas nogalē, naktī no 7. uz 8.janvāri, Jaunās Forštadtes apkaimē Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja kādu iereibušu jaunieti, kurš tuvējā autostāvvietā bija apskādējis vismaz 15 transportlīdzekļus.

Ap plkst.3.30 naktī Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Jaunās Forštadtes apkaimē kāds vīrietis bojā transportlīdzekļus automašīnu stāvvietā.

Nekavējoties uz notikuma vietu devās tuvākā policijas  patruļgrupa. Sekojot Videonovērošanas nodaļas darbinieku norādījumiem, Pašvaldības policijas darbinieki panāca un aizturēja vandāli, kurš jau bija paspējis noslēpties kādas daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņutelpā.

Šķetinot lietas apstākļus policijas darbinieki noskaidroja, ka tajā pašā naktī vīrietis bija sabojājis arī Ziemassvētku egles rotājumu, izskrūvējot no tā vairākas krāsainās lampiņas, salauzis un izmetis kāda lombarda izkārtni, sabojājis dzīvojamās mājas liftu, kā arī, vairākas reizes iesperot ar kāju, sabojājis tuvumā esošo kafijas automātu.

Tā kā aizturētais likumpārkāpējs bija acīmredzamā reibumā, pēc aizturēšanas noformēšanas policijas darbinieki nogādāja viņu uz Daugavpils Reģionālās slimnīcas Narkoloģijas nodaļu, kā arī informēja par notikušo Valsts policiju.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki