Pasaules policijas un ugunsdzēsēju sporta spēlēs 2013

Šogad no 01.augusta līdz 10.augustam Belfastā, Ziemeļīrijā notika kārtējās Pasaules policijas un ugunsdzēsēju sporta spēlēs. Šoreiz Latvijas izlase startēja 19 sportistu sastāvā no kuriem četri dalībnieki reprezentēja Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju.

Spēļu laikā Latviju pārstāvēja tādos sporta veidos, ka šautriņu mešana, vieglatlētika (skrējiens uz 400m), biljards („Blackball” un „14+1”), kā arī basketbols un airēšana. Kopā Latvijas izlase izcīnīja 7.zelta medaļas, tai skaitā viena zelta medaļa sīvā cīņā tika arī Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas kārtībniekam Viktoram Ļeščovam, kurš piedalījās orientēšanās sacensībās. V.Ļeščovs veiksmīgi startēja visās trijās disciplīnās atvedot uz Daugavpili ne tikai zelta, bet arī sudraba un bronzas medaļas.

Apsveicams visus sportistus ar izciliem sasniegumiem Pasaules policijas un ugunsdzēsēju 2013.gada sporta spēlēs, novēlot nākamreiz parādīt arvien labākus rezultātus.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki