Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti

Naktī no 24. uz 25.oktobri Daugavpilī Pašvaldības policijas Videonovērošanas nodaļas speciālistu uzmanību piesaistīja jauniešu kompānija pilsētas centra apkaimē, kurai veidojās konflikts ar kādu garāmgājēju.

Par notiekošo savlaicīgi tika informēta tuvākā patruļgrupa, kura nekavējoties devās uz notikuma vietu.

Pa to laiku mutvārdu konflikts starp vienu no grupas jauniešiem un vīrieti neatslāba līdz beidzot agresīvais jaunietis negaidīti raidīja vīrietim tieši sejā pudeli, nodarot cietušajam acīmredzamus miesas bojājumus.

Kamēr jaunietis un vīrietis bija skaidrojuši attiecības, Pašvaldības policijas patruļgrupa paspēja ierasties  notikuma vietā un aizturēja agresīvo jaunieti. Aizturētais, 1999.gadā dzimušais jaunietis, tika nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai, bet cietušais vīrietis – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Turpinot apstākļu skaidrošanu, Pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka vairāki no grupas jauniešiem atrodas aktīvā meklēšanā.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki