Pašvaldības policija aiztur automašīnu apzadzēju.

2017.gada 24.septembrī, īsi pēc pulksten 03:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēma informāciju, ka Jaunās Forštadtes mikrorajonā, Daugavpilī aizdomīga persona staigā gar automašīnām un ar lukturīti pēta salonus. Informācija nekavējoties tika nodota pašvaldības policijas ekipāžām, kā arī tika iesaistīta pilsētā izvietotā videonovērošanas sistēma.

Esot ceļā uz notikuma vietu, pašvaldības policijas darbinieki jau saņēma papildus informāciju no videonovērošanas posteņa kolēģiem. Videokameras fiksēja vīrieti, kurš staigāja gar novietotajām automašīnām un, izmantojot lukturīti, pētīja auto salonus, kā arī mēģināja atvērt vairāku automašīnu bagāžniekus.

Uz brīdi vīrietis pazuda no redzamības zonas, bet kad atkal viņš nonāca kameru redzeslokā, viņam jau līdzi bija polietilēna maisiņi, vienu no kuriem vīrietis izsvieda aiz mājas stūra, bet otru izsvieda tiklīdz pamanīja tuvojošos policijas ekipāžu.

Policisti, ierodoties notikuma vietā un skaidrojot apstākļus, veica notikuma vietas apkārtnes apsekošanu, atrada izmestos maisiņus, kuros atradās dažādi priekšmeti, kā arī konstatēja, ka vienai automašīnai ir izsists stikls.

Uz aizdomu pamata par iespējamu noziedzīgu nodarījumu 1997.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nodots Valsts policijas pārstāvjiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki