Pašvaldības policija aiztur ļaunprātīgus dedzinātājus

Trešdien, 15.jūnijā, pēc plkst.23:00 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja, ka vienā no Daugavpils mikrorajoniem (Daugavpils cietoksnī, Imperatora un Konstantīna ielu krustojumā) aiz kāda koka, iespējams, deg vieglā automašīna.

Par notikušo tika informēti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki. Nekavējoties uz notikuma vietu izbrauca arī Pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa.

Ierodoties notikuma vietā, Pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka deg dažādas mantas un apkārt tām mētājas lādiņi. Degošo mantu tuvumā bija savācies arī liels daudzums cilvēku.

Par izveidojušos situāciju tika informēta arī Valsts policija  un vēl viena Pašvaldības policijas patruļgrupa. Pašvaldības policijas darbinieki norobežoja notikuma vietu un sekoja tam, lai neviena persona netuvotos degošajām mantām.

Izpētot tuvāk notikušā videoierakstu, videonovērošanas posteņa darbinieki konstatēja, ka vairākas personas bija savilkušas uz notikuma vietu dažādas mantas un pēc tam tās aizdedzinājušas. Mobilās patruļgrupas darbinieki, pēc videonovērošanas posteņa kolēģu aprakstiem, atrada aizdomās turamās personas, kuras slēpās ļaužu pūlī, un nodeva tās Valsts policijas darbiniekiem.

Tā kā apkārt degošajām mantām mētājās lādiņi, Valsts policijas darbinieki uz notikuma vietu izsauca sapierus.

Aizturētās personas sākumā tika nogādātas uz detoksikācijas palātu, bet pēc tam – uz Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatoru tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki