Pašvaldības policija aiztur personu par agresīvu transportlīdzekļa vadīšanu.

2019.gada 10.aprīļa naktī, īsi pirms pulksten diviem, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas nodaļas darbinieku uzmanību piesaistīja kādas personas uzvedība vienā no pilsētas mikrorajoniem. Sieviete, kuras uzvedība liecināja par iespējamu atrašanos reibuma stāvoklī, iesēdās transportlīdzeklī un uzsāka braukšanu. Transportlīdzeklis tika vadīts vairākkārt pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, iebraucot pretējā braukšanas joslā, arī gandrīz notriecot brauktuvi šķērsojošu personu un visbeidzot novietots uz tramvaja sliedēm.

Informācija par notiekošo, kā arī transportlīdzekļa vadītājas apraksts nekavējoties tika nodots tuvākajai pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura pāris minūšu laikā ieradās notikuma vietā. Ieraugot policijas tuvošanos, transportlīdzekļa vadītāja metās bēgt, bet tika panākta un aizturēta. Sieviete īpaši nevēlējās pildīt pašvaldības policistu likumiskās prasības. Skaidrojot notikušā apstākļus, pašvaldības policijas darbiniekiem radās pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītāja ir sēdusies pie stūres reibumā. Uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji un autovadītāja nodota policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki