Pašvaldības policija aizturējusi mantas bojātāju

Piektdien, 18.septembrī, īsi pēc plkst.23 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki aizturēja kādu jaunieti, kurš, pielietojot fizisku spēku, bija salauzis uz pagaidu norobežojumiem uzstādītās signālugunis būvobjektā Cietokšņa un Parādes ielu krustojumā.

Plkst. 23:09 netālu no Cietokšņa ielā esošās tramvaju pieturas Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja trīs jauniešus, viens no kuriem, demonstrējot savu fizisko sagatavotību, mēģināja sabojāt uz pagaidu norobežojumiem uzstādītās signālugunis.

Pēc pirmā spēriena ar kāju, kurš netrāpīja mērķim, jaunietis, nespēja noturēt līdzsvaru un nogāzās zemē. Vairākas reizes atspiedies, viņš piecēlās kājās un vēl vairākas reizes spēra pa signālugunīm līdz tās nolūza un nokrita zemē.

Pēc pastrādātās nelikumības jaunietis kopā ar saviem biedriem devās Rīgas ielas virzienā, kur viņu aizturēja notikuma vietā operatīvi ieradušies Pašvaldības policijas patruļgrupas darbinieki.

Saistībā ar notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process par huligāniskām darbībām. Par šādu pārkāpumu vainīgajai personai paredzēts naudas sods no 14 līdz 100 naudas vienībām (no 70  līdz 500 eiro).

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki