Pašvaldības policija aizturējusi vandāli – dejotāju.

Aizvadītās nedēļas nogalē, sestdien, aptuveni stundu pēc pusnakts Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku redzeslokā nonāca persona, kura pilsētas centrā bija uzrāpusies uz paviljona jumta autobusu pieturā un sākusi izpildīt dejai līdzīgas kustības. Minētās rīcības rezultātā pieturas paviljonam tika deformēts jumts.

Informācija par šo faktu nekavējoties tika nodota policijas mobilajai patruļgrupai, kura dažu minūšu laikā ieradās notikuma vietā un aizturēja likumpārkāpēju, kurš jau bija paspējis norāpties no paviljona jumta un kopā ar draugiem devies uz tuvumā esošo autostāvvietu.

Pēc aizturēšanas 1991.gadā dzimušais vīrietis policijas darbiniekiem atklāja, ka šādi rīkojies, jo bija saderējis ar draugiem, ka nodejošot uz autobusu pieturas jumta.

Sakarā ar notikušo pašvaldības policijā ir sākts administratīvais process un par notikušo informēta arī par autobusu pieturu atbildīgā pašvaldības iestāde, kurai sniegta informācija par iespēju vērsties ar iesniegumu Valsts policijā par mantas bojāšanu.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki