Pašvaldības policija jaunā mācību gada sākumā sadarbībā ar Valsts policiju strādās pastiprinātā režīmā.

Sakarā ar jaunā mācību gada sākumu Daugavpils pilsētas pašvaldības policija jau augusta pēdējās dienās ir sākusi pievērst pastiprinātu uzmanību bērnu un jauniešu pulcēšanās vietām, mācību iestāžu apkārtnei, ar mērķi novērst alkoholisko dzērienu, smēķēšanu, apreibinošo vielu lietošanu, kā arī citu pārkāpumu veikšanu. Turklāt, šajā gadā pirmo reizi Daugavpils pilsētas pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi īstenos kopīgu pasākuma plānu sabiedriskās kārtības nodrošināšanai Daugavpils mācību iestāžu tuvumā 1.septembrī. Kopīgi tiks veikta pastiprināta uzmanība mācību iestāžu apkārtnei, to tuvumā esošajām gājēju pārejām, drošības jostu izmantošanai, velosipēdistiem, kā arī citiem, ar bērnu drošību saistītiem jautājumiem.
Daugavpils pilsētas pašvaldības policija vēlas atgādināt iedzīvotājiem būt uzmanīgiem, pārrunāt ar saviem bērniem uzvedības, drošības normas, atgādināt ceļu satiksmes noteikumus. Autovadītājus lūdz būt vērīgiem un saprotošiem, jo sākoties jaunajam gadam pilsētā pieaugs gan satiksmes, gan gājēju plūsmas intensitāte.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki