Pašvaldības policija notver atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpēju.

Neskatoties uz to, ka jau vairākkārt ir izskanējusi informācija par to, ka tiek īstenota pastiprināta kontrole sakarā ar stihiskajām izgāztuvēm, atkritumu izsviešanu tam neparedzētās vietās, joprojām personas pārkāpj atkritumu apsaimniekošanas noteikumus.

2018.gada 25.aprīlī, Daugavpilī izvietoto videokameru redzeslokā nonāca persona, kura atkritumu konteinerī, kurš paredzēts tikai bioloģiski noārdāmajiem atkritumiem, izmeta celtniecības atkritumus. Par notiekošo nekavējoties informēta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa. Operatīvi ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja vainīgo personu un uz pārkāpēju tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 75.panta pirmās daļas.

Visi lietas materiāli tiks nosūtīti Daugavpils pilsētas Administratīvajai komisijai izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu vai atkritumu pārrobežu (starptautisko) pārvadājumu noteikumu pārkāpšanu var tikt piespriests naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 1000 euro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas, bet juridiskajām personām — no 280 līdz 2100 euro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki