Pašvaldības policija notver vairākus privātas ballītes dalībniekus.

2021.gada 06.aprīļa agrā rītā, pēc pulksten 02:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas rīcībā nonāca informācija par iespējamu privātu pasākumu vienā no pilsētas mikrorajona privātmājām, kurā piedalās vairākas personas no dažādām mājsaimniecībām. Pārbaudīt informāciju tika norīkota viena no tuvākajām pašvaldības policijas mobilajām patruļgrupām. Ierodoties norādītajā adresē, tika konstatēts, ka tiešām tur notiek kaut kāda ballīte. Policijas darbinieki, pēc ilgstošām pārrunām, tika ielaisti privātmājas telpās, kur konstatēja, ka jauniešu kompānija bija nolēmusi atzīmēt dzimšanas dienu. Jaunieši vēl mēģināja slēpties no policijas darbiniekiem iekštelpās.

Kopumā noīrētajā namā spēkā esošo aizliegumu par privātajiem pasākumiem un privāto pulcēšanos starp personām no dažādām mājsaimniecībām pārkāpa 13 jaunieši, starp kuriem bija arī nepilngadīgas personas. Uz vietas tika pieņemti lēmumi saukt pie atbildības pilngadīgos jauniešus par valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu pārkāpšanu un piešķirto sodu apmēri bija no 50€ līdz 500€. Nepilngadīgie tika nogādāti dzīvesvietās un informācija par tiem tika nodota pašvaldības policijas nodaļai profilaktiskajā darbā ar jauniešiem turpmāko nepieciešamo procesuālo darbību īstenošanai.

*Foto no notikuma vietas

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki