Pašvaldības policijas Videonovērošanas postenis fiksēja Esplanādes atpūtas parka apzīmēšanu ar aerosolkrāsām

2018.gada 27.augustā, pēc pulksten 13:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieki konstatēja, ka Esplanādes atpūtas parkā, divas personas apzīmē skeitborda trases kalniņu ar aerosolkrāsām.

Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa, kura aizturēja vainīgās personas. Izrādījās, ka skeitborda trases kalniņu ar uzrakstiem un zīmējumiem apzīmēja divas mazgadīgās personas. Vēlāk vainīgās personas paskaidroja, ka tā rīkojās, jo gribēja izcelties draugu priekšā.

Sakarā ar doto notikumu tika uzsāka lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā, pēc Daugavpils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr.37 “Daugavpils pilsētas administratīvās atbildības noteikumi” 3.1.punkta, par ēku (būvju), parka soliņu, atkritumu urnu, elektroapgaismojuma ierīču, piemiņas plākšņu, arhitektonisko elementu un citu infrastruktūras elementu vai inventāru bojāšanu, tai skaitā ar uzrakstiem, zīmējumiem. Administratīvās lietas materiāli tika nosūtīti Daugavpils pilsētas domes Administratīvajai komisijai lēmuma pieņemšanai.

Atgādinām, ka par tāda veida darbībām var tikt izteikts brīdinājums vai uzlikts naudas sods līdz 350 euro.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki