PAŠVALDĪBAS POLICISTI AIZTUR APSTĀDĪJUMU POSTĪTĀJU

Pirmdien, 29.augustā, plkst.03.50 Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja, ka pilsētas centrā, puķu dobē pie Vienības nama kāds vīrietis intensīvi posta dekoratīvos apstādījumus.

Informācija par notikušo nekavējoties tika nodota tuvākajai pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai.

Pamanījis policijas transportlīdzekļa tuvošanos vandālis centās aizmukt no notikuma vietas, taču, sekojot kolēģu no videonovērošanas posteņa  norādēm policistiem pārkāpēju izdevās panākt un aizturēt Andreja Pumpura skvērā.

Izvērtējot aizturētā vīrieša stāvokli, pašvaldības policijas darbinieki nolēma nogādāt viņu Daugavpils Reģionālās slimnīcas Narkoloģijas nodaļā.

Saistībā ar notikušo sākts process pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11.panta pirmās daļas – Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms).

Par šādu pārkāpumu vainīgajai personai piemēro naudas sodu no četrpadsmit līdz simt naudas soda vienībām (70 – 500 eiro).

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki