Pašvaldības policisti aiztur meklēšanā esošas personas.

2018.gada 10.februārī, ap pulksten 09:30, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, nodrošinot sabiedrisko kārtību un drošību Daugavpils pilsētā, ievēroja vīrieti, kurš smēķēja pilsētas autoostā, neievērojot Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā noteikto aizliegumu smēķēt sabiedriskā transporta pieturvietu nojumēs un uz peroniem.

Veicot pārkāpēja personas datu pārbaudi, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka 1973.gadā dzimušais vīrietis atrodas policijas meklēšanā. Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Savukārt tās pašas dienas vakarā, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieki autoostas teritorijā pamanīja personu, kura bija ļoti līdzīga meklēšanā izsludinātajai. Informācija tika nodota pilsētā patrulējošajiem pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri, pārbaudot personu, konstatēja, ka tiešām šī 1983.gadā dzimusī sieviete atrodas policijas meklēšanā. Sieviete aizturēta un nodota Valsts policijas darbiniekiem.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki