Pašvaldības policisti palīdz atgūt bērnam nozagtu mobilo tālruni

Aizvadītajā piektdienā Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka nepazīstami jaunieši kādam bērnam nozaguši mobilo tālruni. Sākumā jaunieši palūguši cietušajam iedot tālruni, lai piezvanītu, bet pēc tam to nav atgriezuši īpašniekam un aizbēguši.

Pēc informācijas par notikušo saņemšanas pašvaldības policisti nekavējoties iesaistījās likumpārkāpēju meklēšanā.  Kamēr cietušā vecāki rakstīja iesniegumu par notikušo Valsts policijā, izanalizējot ierakstus no videokamerām un apkopojot pieejamo informāciju, tika noskaidrotas vainīgās personas, viņu pārvietošanās  maršruts un atrašanās vieta.

Informācija par notikušo tika nodota Valsts policijai turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Saistībā ar notikušo Pašvaldības policija aicina vecākus vēlreiz atgādināt bērniem par drošu uzvedību, ka nevajag dot savas personīgās mantas nepazīstamām personām, kā arī pārrunāt rīcību dažādās ārkārtas situācijās. Īpaši svarīgi, lai bērni zinātu savu vecāku mobilo telefonu numurus un operatīvo dienestu tālruņa numurus no galvas vai arī tie viņiem būtu kaut kur pierakstīti.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki