Pašvaldības saistošo noteikumu pārkāpšana

2017.gada 29.maijā, nakts laikā, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku uzmanību piesaistīja vairākas personas, kuras bojāja pilsētas infrastruktūru – līmēja uzlīmes uz namu sienām, notekcaurulēm, apgaismes stabiem, elektrības sadales skapjiem un citviet.
Informācija par notiekošo tika nodota pilsētā patrulējošajām pašvaldības policijas mobilajām ekipāžām. Rezultātā divas personas, dzimušas 1985.gadā un 1986.gadā tika notvertas.
Uz pārkāpējiem tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc 2011.gada 8.decembra Daugavpils pilsētas domes saistošo noteikumu Nr.37 „Daugavpils pilsētas administratīvās atbildības noteikumi” punkta 3.1. – Par ēku (būvju), parka soliņu, atkritumu urnu, elektroapgaismojuma ierīču, piemiņas plākšņu, arhitektonisko elementu un citu infrastruktūras elementu vai inventāra bojāšanu, tai skaitā ar uzrakstiem, zīmējumiem.
Lietas materiāli tiks nosūtīti pilsētas Administratīvajai komisijai, kura arī pieņems lēmumu par piemērojamo sodu. Par šī pārkāpuma veikšanu sods ir brīdinājums vai naudas sods līdz 350 euro.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki