Pateicoties Pašvaldības un Valsts policijas sadarbībai tiek atgūts zagts transportlīdzeklis un notverts iespējamais zaglis.

2018.gada 25.jūnija vakarā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbinieki pamanīja pa pilsētu pārvietojamies transportlīdzekli, kurš pirms kāda laika tika izsludināts meklēšanā un par kuru Valsts policijas kolēģi bija snieguši informāciju.

Informācija nekavējoties tika nodota visām Pašvaldības policijas patruļām, kā arī Valsts policijas kolēģiem, kuri arī operatīvi iesaistījās transportlīdzekļa notveršanā. Videonovērošanas posteņa darbinieki turpināja ziņot kolēģiem par transportlīdzekļa pārvietošanos – visos momentos, kad tas nonāca pilsētā izvietoto kameru redzeslokā.

Pēc neilga laika Pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa pamanīja aprakstam atbilstošo transportlīdzekli, kurš bija pamests uz ielas. Apsekojot tuvāko apkārtni, tika pamanītas divas personas, kuras bija noslēpušās krūmos. Pamanot, ka tuvojas policijas darbinieki, šīs personas uzsāka bēgšanu. Pēc neilgas pakaļdzīšanās viena no personām tika notverta un nodota Valsts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki