Pēc spraigas pakaļdzīšanās tika aizturēti iespējamie metāla zagļi.

2022.gada 13.maija vakarpusē Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija, ka Cēsu ielā Daugavpilī, bijušās arodskolas teritorijā ir iebraucis balts mikroautobuss. Ņemot vērā to, ka teritorija ir slēgta un jau ir bijuši fiksēti zādzības gadījumi no minētās adreses, uz notikuma vietu apstākļu noskaidrošanai tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka aprakstam atbilstoša automašīna steidzami brauc prom. Lai noskaidrotu apstākļus, tika pieņemts lēmums apturēt transportlīdzekli, bet autovadītājs nereaģēja uz pašvaldības policijas darbinieku prasību apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu, vairākkārt radot bīstamas situācijas uz ceļa. Pēc neilgas un spraigas pakaļdzīšanās pašvaldības policijas ekipāžai izdevās aizšķērsot ceļu un apturēt transportlīdzekli, kurā kopumā atradās četras personas. Pārbaudes rezultātā arī tika noskaidrots, ka transportlīdzekļa vadītājam nav autovadītāja tiesību, kā arī transportlīdzeklim nav derīgas tehniskās apskates. Transportlīdzekļa bagāžas nodalījumā atradās daudzas, dažādas metāla konstrukcijas. Visas personas tika aizturētas un nodotas Valsts policijas darbiniekiem turpmāko nepieciešamo procesuālo darbību īstenošanai.

Uzdot jautājumu

Pašvaldības policijas e-pasts nav tieši saistīts ar policijas dežūrdaļu, līdz ar to situācijās, kad nepieciešama steidzama policijas palīdzība zvaniet 110 vai pašvaldības policijai 65421500
* Obligāti aizpildāmie lauki